تبلیغات
سرگرمی و تفریحی - نتیجه بازی استقلال و سپاهان
سرگرمی و تفریحی

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 26 فروردین 1392
 مدافع سپاهان جور مهاجمان استقلال را کشید !

بازی تیمهای استقلال و سپاهان، دیداری که از آن به عنوان فینال لیگ برتر یاد می‌شد، برنده‌ای نداشت.
به گزارش «تابناک»، در ادامه هفته‌ی سی‌و دوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران، دیدار استقلال و سپاهان با تساوی یک بر یک به پایان رسید. این دیدار که از سوی مربیان، هواداران و کارشناسان به عنوان فینال لیگ برتر معرفی می‌شد با تساوی به پایان رسید تا استقلال تا حد زیادی به قهرمانی امیدوارتر شود و سپاهان چشم انتظار دو بازی بعدی استقلال باشد.

در نیمه اول این دیدار استقلال بازی به مراتب بهتری برابر سپاهان به نمایش گذاشت و مهاجمان این تیم بارها و بارها فرصت‌های گلزنی را از دست دادند. اولین فرصت جدی را فرهاد مجیدی در دقیقه پنجم از دست. ضربه سر او از اوت ارسال شده از سوی موسوی با اختلاف اندکی راهی اوت شد. بهترین فرصت نیمه نخست را هم عمران‌زاده در دقیقه 19 در حالیکه برابر دروازه‌ی سپاهان بود از دست داد. ضربه‌ی او از بالای دروازه‌ی سپاهان راهی اوت شد. در ادامه نکونام و حمودی هم فرصت‌های خوبی را از دست دادند تا نیمه نخست با تساوی بدون گل به پایان برسد.

همچنین در این نیمه، فرشید طالبی در دقایق 13 و 35 با کارت زرد داور جریمه شد و از میدان اخراج شد.

نیمه دوم شرایطی متفاوت داشت. امیر قلعه‌نویی در ابتدای این نیمه صادقی را از ترکیب خود اصلی خارج کرد تا با ورود فرزاد حاتمی، استقلال در عمل با سه مهاجم به سمت دروازه حریف یورش ببرد. در آنسوی میدان کرانچار بازی بسته را در دستور کار قرار داد تا فضاها از یاران استقلال گرفته شود. وی در همین حال روی سرعت خلعتبری و سوکای تاکید داشت.

بازی دو تیم تا دقیقه 66 بدون حادثه خاصی در نیمه دوم در حال برگزاری بود که در این لحظه محرم نویدکیا با گل خود ورزشگاه را به سکوت فراخواند. فرار سوکای از چپ و پاس عرضی عالی وی باعث شد تا محرم نویدکیا از راه برسد و با یک ضربه غیرقابل مهار تور دروازه رحمتی را به لرزه درآورد. بعد از این گل قلعه‌نویی دست به یک تعویض زد و اکبرپور را جایگزین فرهاد مجیدی کرد. در دقیقه 86 این مسابقه یک بار دیگر کارت قرمز از جیب مظفری زاده خارج شد و این بار به ضرر آبی ها. ایمان موسوی با دریافت این کارت از زمین بازی اخراج شد تا در دقایق پایانی دو تیم با 10 یار به کار خود ادامه دهند.

وقت های تلف شده زیادی که داور مسابقه اعلام کرده بود باعث شد تا آبی ها همچنان به فرار از شکست امیدوار باشند که این امیدواری در دقیقه 90+4 نتیجه داد. سانتر محمدرضایی از چپ را ایران نژاد مدافع تیم سپاهان به اشتباه درون دروازه خودی جای داد تا استقلال از یک شکست خانگی فرار کند. با این نتیجه تیم استقلال با 64 امتیاز صدرنشین باقی ماند و سپاهان با 63 امتیاز در رده دوم قرار گرفت.

در دقیقه 86 این دیدار ایمان موسوی که در دقیقه 81 با کارت زرد داور جریمه شده بود، با کارت زرد دوم روبه‌رو شد تا از میدان اخراج شود و دو تیم ده نفره به کار خود ادامه دهند.

همچنین در این دیدار خلعتبری از سپاهان و صادقی از استقلال با کارت زرد جریمه شدند.

استقلال در این دیدار با مهدی رحمتی، امیرحسین صادقی ( فرزاد حاتمی 45)، حنیف عمران‌زاده، پژمان منتظری، جواد نکونام، علی حمودی، خسرو حیدری، هاشم بیک‌زاده ( محمدرضایی 64)، مجتبی جباری، ایمان موسوی و فرهاد مجیدی ( سیاوش اکبرپور 75) به میدان رفته بود.

سپاهان هم با شهاب گردان، میلان سوشاک ( ایران نژاد 32)، علی احمدی، فرشید طالبی، حسن جعفری، امید ابراهیمی، امین جهان‌عالیان ( محمد حسین مرادمند 38 )، احسان حاج‌صفی، محرم نویدکیا، محمدرضا خلعتبری و جواهیر سوکای ( امید جعفرپور 68) در این دیدار حاضر شد.
طبقه بندی:
برچسب ها: نتیجه بازی استقلال و سپاهان،
ارسال توسط مدیریت