تبلیغات
سرگرمی و تفریحی - فقط با اجبار می شود مقابل بدحجابی ایستاد
سرگرمی و تفریحی

مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 5 اردیبهشت 1392

76684 259 فقط با اجبار می شود مقابل بدحجابی ایستاد

معاون اجتماعی نیروی انتظامی ضمن تشریح اقدامات پلیس در برخورد با بدپوششان و بدحجابان گفت: به مقوله بدحجابی باید به صورت ریشه‌ای توجه شود.

 

سردار منتظر المهدی  با بیان اینکه طرح امنیت اخلاقی در راستای صیانت از شان و منزلت زنان اجرایی می‌شود، در پاسخ به این سوال که آیا دستورالعمل طرح امنیت اخلاقی بازنگری شده است یا خیر؟ گفت: بله، همه چیز در این مورد مشخص و معین شده است و حتی پرسنل زن ما نیز آموزش‌های لازم در این زمینه را کسب کرده‌اند و ابعاد جامعه شناسی و روانشناسی در این بحث رعایت شده است.

وی در پاسخ به برخی انتقادات مبنی بر کلی بودن مصادیق بدحجابی گفت: زنان می‌دانند که چه حجابی سالم و درست است و پلیس با آن چیزی که شان زنان را کاهش می‌دهد، برخورد می‌کند.

وی در مورد نقش نیروی انتظامی در برخورد با بدپوششی و بدحجابی افراد جامعه با اشاره به اجرایی شدن طرح صیانت از شان و منزلت زنان گفت: باید به صورت ریشه‌ای به مقوله بدحجابی توجه کرد.

معاون اجتماعی نیروی انتظامی با بیان اینکه حجاب مساله‌ای اجتماعی و نه فردی است گفت: حجاب هدیه خداوند برای انسانهاست.

وی با بیان اینکه تمامی روش‌ها و شیوه‌های برخورد با بدحجابان و بدپوششان مشخص شده است، گفت: نیروی انتظامی به دنبال امنیت اجتماعی است و به همین دلیل در ابتدا از شیوه اغنایی استفاده می‌شود.

وی با بیان اینکه پس از شیوه اغنایی، از شیوه‌های ترغیبی و تشویقی استفاده می‌شود، گفت: در مرحله پایانی و به عنوان آخرین درمان بحث اجبار و شیوه‌های سلبی توسط ماموران اجرایی می‌شود.
برچسب ها: فقط با اجبار می شود مقابل بدحجابی ایستاد،
ارسال توسط مدیریت